KANCELARIA

Kancelaria radcy prawnego Józefa Dębińskiego to dynamicznie rozwijająca się kancelaria w Starogardzie Gdańskim o ugruntowanej pozycji na rynku. Od 1998r. świadczy kompleksową pomoc prawną osobom fizycznym oraz podmiotom gospodarczym. Kancelaria zapewnia indywidualne podejście do klienta, elastyczne godziny spotkań  oraz dogłębną pomoc na etapie przedsądowym, w toku mediacji oraz w czasie postępowań sądowych. Klient jest przez nas na bieżąco informowany o etapie na jakim znajduje się jego sprawa. Wynagrodzenie Kancelarii jest szczegółowo ustalane z Klientem w zależności od stopnia skomplikowania sprawy.

Kancelaria zapewnia pomoc spółkom, osobom fizycznym wykonującym działalność gospodarczą oraz osobom prywatnym.  Do szerokich usług świadczonych przez kancelarię należy m.in.  prowadzenie spraw z zakresu prawa rodzinnego, spadkowego, cywilnego, prawa pracy, administracyjnego, handlowego , upadłościowego oraz prawa karnego ( w zakresie obrony obwinionego w postępowaniu w sprawach o wykroczenia). Kancelaria przygotowuje również szkolenia z różnych dziedzin prawa.

Radca Prawny Józef Dębiński, to wybitny praktyk, świadczący usługi prawnicze na rynku starogardzkim od 1998r. Ponadto posiada licencję syndyka oraz pełni funkcję wykładowcy prawa upadłościowego przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku, prowadząc zajęcia dla aplikantów radcowskich oraz szkolenia dla radców prawnych.